Правила поведінки протягом дня

•  Учні приходять до ліцею за 15 хвилин до початку занять, чисті, охайні, у ліцейській формі без прикрас та косметики.

Форма ліцеїстів

Для всіх:   колір –  темно-синій, піджак з емблемою або значком в 9-11 класах

Дівчата юбка або сарафан з білою блузою

1-4 класи – юбка у клітинку червоно-синю, біла блуза

5-9 класи - юбка або сарафан темно-синього кольору, біла  або світла однотона блуза

10-11 класи - юбка або сарафан чорного або темно-синього кольору, біла або світла однотона блуза

Хлопці- 1-9 класи – темно-сині брюки, піджак

10-11класи- темно-сині або чорні ділові костюми

Дозволяється:

1.  Для 10-11 класів – ділова форма чорного кольору, джинси темно-синього або чорного кольору для робочого дня;

2. Для 7-9 класів – джинси темно-синього кольору для робочого дня;

3. Вільний одяг – на День народження, за заявкою класного керівника, на 14 лютого та 8 березня

•  Учні повинні виконувати домашні завдання в термін, відведений ліцейською програмою, повідомлений учителем.

•  Учні повинні мати  щоденники в охайному стані кожного дня, вести записи домашніх завдань, надавати щоденники щотижня класному керівникові, батькам для підпису, мати все необхідне для занять на уроках (підручники, зошити).

•  Учні повинні поважати гідність тих, хто працює та навчається в ліцеї, піклуватися про молодших.

•  Учні повинні берегти майно ліцею, дотримуватися чистоти та порядку в ліцеї.

•  Учні мають брати участь у посильній трудовій позакласній роботі, у  самообслуговуванні.

Чергування

•  Черговий клас призначається наказом по ліцею і згідно графіка 1 раз на тиждень несе чергування на одному з поверхів ліцею.

Обов'язки чергового класу:

•  Прийти на чергування  до початку занять:

( І-поверх за 30 хвилин,  ІІ –ІУ поверхи – за 20 хвилин);

•  Відмітити учнів, які запізнилися;

•  Слідкувати за порядком та чистотою на перервах;

•  Не дозволяти учням порушувати порядок, своєчасно ставити до відома класного керівника або чергового адміністратора про порушення;

•  Здати чергування  наприкінці учбового дня заступнику директора ліцею, зробити записи в журналі чергових.

Обов'язки чергових учнів в класі:

•  Слідкувати за готовністю кабінетів до уроку, провітрювати приміщення, підготувати дошку, допомогати вчителеві уроку;

• Робити своєчасно (до 2 уроку) заявки на обід;

• Залишати кабінет у повному порядку;

•  Зробити прибирання у класній кімнаті наприкінці учбового дня.

Їдальня:

•  Забороняється приходити у верхньому одязі;

•  Учні повинні дотримуватися чемних манер, не говорити голосно, мити руки. Прибирати за собою.

Уроки:

Забороняється: використання на уроках мобільних телефонів, принесення та використання під час учбового дня плеєрів, електронних приладів тощо.

Не дозволяється: запізнення на уроки, під час уроку сторонні розмови, некоректна поведінка,що порушує права інших учнів на отримання знань.

Суворо забороняється:

Курити, приносити небезпечні для життя речі, вживати непристойні вирази та жести, фізична конфронтація, спроби приниження особистості.