Молчанівська олімпіада

В 1999  році з метою подальшого розвитку ліцею, підняття престижу навчального закладу започатковано традицію щороку до річниці присвоєння ліцею № 38 імені В.М. Молчанова (25 січня) проводити Комплексну Молчановську олімпіаду з базових предметів для учнів 6 та 9 класів нашого ліцею та інших шкіл, ліцеїв і гімназій міста Києва. Перша Молчановська олімпіада відбулася 20 січня 2000 року.

І і ІІ  Молчановські Олімпіади проходили у 2 тури. У першому учні відповідають на тестові завдання з української мови, англійської мови, зарубіжної літератури, математики, фізики, біології, географії, історії. Учні, які набрали не менше, ніж 40 балів, виходять до ІІ туру. У ІІ турі протягом 30 хвилин треба виконати творчу роботу. Переможці та призери визначаються за підсумками виступу на обох етапах олімпіади. Вони отримують грамоти і цінні подарунки. Учням інших шкіл надається можливість вступу до ліцею без вступних співбесід.

ІII Молчановська олімпіада для шестикласників вперше проходила в формі комп’ютерного тестування . Для дев’ятикласників – в традиційній формі тестування. Вперше було проведено в рамках олімпіади демонстраційний конкурс з фізики та хімії.

IV Молчановська олімпіада 2003 року вже традиційно для шестикласників проводилася на комп’ютерах, для дев’ятикласників – вперше, в формі комп’ютерного тестування вони відповідали на питання з біології, англійської та української мови, математики, історії, географії, зарубіжної літератури та фізики.

V  Молчановська олімпіада для шестикласників мала форму тестування з біології, англійської та української мов, математики, історії, географії, зарубіжної літератури, для дев’ятикласників, як і минулого року, було проведено комп’ютерне тестування з біології, англійської та української мов, математики, історії, географії, зарубіжної літератури та фізики. Вперше в рамках олімпіади була проведена комплексна регата з математики, української мови, біології, англійської мови, історії, географії, зарубіжної літератури, фізики та хімії. В олімпіаді взяли участь делегації Русанівського ліцею, гімназії № 153 ім. О.С.Пушкіна, загальноосвітніх шкіл №2 і підшефної №3 з м. Миронівка.

VІ  Молчановська олімпіада для шестикласників проводилася на комп’ютерах, для дев’ятикласників в формі комп’ютерного тестування вони відповідали на питання з біології, англійської та української мови, математики, історії, географії, зарубіжної літератури та фізики.

Пропонуємо тести минулих років з основних предметів для учнів 6-х і 9-х класів з відповідями для самоконтролю.