Адміністрація ліцею

Харитонова Людмила Олександрівна

Директор ліцею, учитель математики. Закінчила КДПІ ім.О.М.Горького за спеціальністю "Математика", кваліфікація "Вчитель математики, інформатики та обчислювальної техніки середньої школи", а також КДЕУ ім.В.Гетьмана за спеціальністю "Фінанси і кредит", кваліфікація "Економіст". Кваліфікаційна категорія - вчитель вищої категорії,  педагогічне звання - вчитель-методист. Має друковані праці: розробки уроків з математики у фахових журналах "Математика у школі", "Математика у школах України". Загальний стаж роботи 28 років, з них педагогічний стаж - 26 років, управлінський - 2 роки. Нагороджена численними грамотами від Головного Управління Освіти Києва у 1999 р., 1996 р., 2001 р., а також Подякою від ДОН України у 2013 році та Подякою та годинником від Київського міського голови у 2003 році.

http://lyceum38-8906842431-9.web1.com.ua/upload/Images%202/H.H.%202.jpg                      Матвєічева Наталія Миколаївна

Заступник директора з навчально-виховної роботи. Учитель зарубіжної   літератури.  Закінчила КДУ ім. Шевченка за фахом "Філолог" і Університет   ім.Драгоманова за фахом "Викладач української мови та літератури". Учитель-   методист, має вищу кваліфікаційну категорію. Автор курсу лекцій з методики   викладання зарубіжної літератури.

Машкевич Віра Ярославівна Машкевич Віра Ярославівна

Заступник директора ліцею з організаційної роботи, учитель російської мови і літератури. Закінчила Калмицький ДУ за фахом "Учитель російської мови і літератури". Вчитель-Методист, має вищу кваліфікаційну категорію. Автор статті "Новаторство драматургии А. П. Чехова" у журналі "Русский язык и литература в Украине".

Хозєєва Ірина Михайлівна

Заступник директора з виховної роботи. Учитель географії. Закінчила КДПІ ім. Горького за фахом "Учитель географії та біології". Лауреат конкурсу "Вчитель року-1999" з географії у місті Києві. Має вищу кваліфікаційну категорію. Співавтор програми інтегрованого курсу "Природознавство в початковій школі". Розробила програму "Країнознавство в початковій школі". Старший учитель.

Гуменюк Олена Дмитрівна

Заступник директора з навчально-виховної роботи. Закінчила Рівненський
державний педагогічний університет за спеціальністю «Педагогіка та
методика початкового навчання» та Національний педагогічний університет
імені  М. П. Драгоманова за спеціальністю «Українська мова та
література». Кваліфікаційна категорія - вчитель вищої категорії,  педагогічне
звання - вчитель-методист. Педагогічний стаж – 24 роки.