Адміністрація ліцею

Харитонова Людмила Олександрівна

Директор ліцею, учитель математики. Закінчила КДПІ ім.О.М.Горького за спеціальністю "Математика", кваліфікація "Вчитель математики, інформатики та обчислювальної техніки середньої школи", а також КДЕУ ім.В.Гетьмана за спеціальністю "Фінанси і кредит", кваліфікація "Економіст". Кваліфікаційна категорія - вчитель вищої категорії,  педагогічне звання - вчитель-методист. Має друковані праці: розробки уроків з математики у фахових журналах "Математика у школі", "Математика у школах України". Загальний стаж роботи 28 років, з них педагогічний стаж - 26 років, управлінський - 2 роки. Нагороджена численними грамотами від Головного Управління Освіти Києва у 1999 р., 1996 р., 2001 р., а також Подякою від ДОН України у 2013 році та Подякою та годинником від Київського міського голови у 2003 році.

http://lyceum38-8906842431-9.web1.com.ua/upload/Images%202/H.H.%202.jpg                      Матвєічева Наталія Миколаївна

Заступник директора з навчально-виховної роботи. Учитель зарубіжної   літератури.  Закінчила КДУ ім. Шевченка за фахом "Філолог" і Університет   ім.Драгоманова за фахом "Викладач української мови та літератури". Учитель-   методист, має вищу кваліфікаційну категорію. Автор курсу лекцій з методики   викладання зарубіжної літератури.

Мельник Оксана Віталіївна

Заступник директора з навчально-виховної роботи. Учитель початкових класів. Закінчила КДПУ ім.М.Драгоманова за фахом "Учитель початкових класів", а також АПУ НАПН Інститут менеджменту та психології за фахом "Керівник навчальних закладів". Нагороджена грамотами Шевченківської Районної Державної адміністрації Управління Освіти за високий професіоналізм, почесною грамотою Фонду братів Кличків за значний внесок у екологічне виховання дітей,   має подяку від БО "Благодійний фонд заради дітей" за участь та допомогу в проекті "Ми з тобою" (допомога дітям біжанцям та переселенцям під час АТО) та інші. Переможець конкурсу "Учитель року - 2014" у м. Києві. Учитель-методист, старший вчитель.

Машкевич Віра Ярославівна

Заступник директора ліцею з організаційної роботи, учитель російської мови і літератури. Закінчила Калмицький ДУ за фахом "Учитель російської мови і літератури". Вчитель-Методист, має вищу кваліфікаційну категорію. Автор статті "Новаторство драматургии А. П. Чехова" у журналі "Русский язык и литература в Украине".

Хозєєва Ірина Михайлівна

Заступник директора з виховної роботи. Учитель географії. Закінчила КДПІ ім. Горького за фахом "Учитель географії та біології". Лауреат конкурсу "Вчитель року-1999" з географії у місті Києві. Має вищу кваліфікаційну категорію. Співавтор програми інтегрованого курсу "Природознавство в початковій школі". Розробила програму "Країнознавство в початковій школі". Старший учитель.

Майборода Іван Іванович

Заступник директора з господарської роботи. Закінчив Індустріальний технікум. Працює в ліцеї з 1973 року.