Додати в обране
Дзвоніть нам за телефоном: +38(044) 486-87-68
Віддані Україні, відкриті світу!

АКШУ


Асоціація керівників шкіл України (АКШУ) існує з травня 1993 року. Цього ж року вона стала асоційованим членом ЕSНА (Європейської асоціації керівників шкіл).


Склад правління Асоціації:

Президент АКШУ

- Онаць Олена Миколаївна,

директор ЗНЗ № 41,  м. Київ

Віце-президенти:

- Козіна Ірина Петрівна,

директор ліцею № 38 імені В.М.Молчанова,

м. Київ, представник України в Європейській Асамблеї директорів шкіл, ESHA

- Скорик Тетяна Андріївна

директор ЗНЗ № 28, м. Черкаси

Генеральний Секретар 

- Пахарова Галина Василівна,

директор ліцею політики, економіки та права,  м. Київ

     АКШУ - добровільна громадська організація директорів та заступників директорів середніх загальноосвітніх і професійних навчально-виховних закладів України, які на добровільних засадах об'єдналися для виконання основної мети: сприяння розбудові національної освіти як важливого засобу творення української держави, підвищення професійної майстерності, управлінню школою та захисту інтересів своїх членів. АКШУ має свій Статут, зареєстрований та затверджений згідно чинного законодавства. В асоціації налічується понад 800 членів керівників шкіл з різних регіонів України.

За минулі роки, незважаючи на важку економічну ситуацію, проведена велика робота по визнанню організації всередині країни та на міжнародному рівні. Створені умови та започаткована система навчання директорського корпусу (центри в Україні: Київ, Львів, Харків, Черкаси, Рівне). Враховуючи національний досвід та досвід країн Європи, сформований інформаційний банк даних про стратегічні напрямки в освіті, професіоналізм та компетентність керівника. З 1997 року випускається газета "Директор школи".

В напрямку активізації участі у міжнародних проектах в галузі освіти працювала регіональна (Україна-Нідерланди-Бєларусь-Болгарія) програма ЕSНА-DЕЕР з актуальних проблем управління сучасною школою та фахової підготовки сучасного керівника. З вересня 2001 року по 2003 рік працював міжнародний проект UDEM (Ukrainian-Dutch Educational Management). Координатори проекту - Герман Босман (V.V.O Нідерланди) та Ірина Козіна (АКШУ-Україна), встановлено зв'язки з Всесвітньою Конфедерацією керівників шкіл (ІСР), значно зміцнілися зв'язки АКШУ з Міністерством освіти і науки України, урядовими організаціями.

Сьогодні АКШУ веде активну роботу в 10 міжнародних проектах з Польщею, Чехією, Швейцарією, Фінляндією, Великобританією, Росією, Німеччиною, Нідерландами. Провідні теми: "Директор школи - лідер освітнього процесу", "Освіта для демократії", "Громадянська освіта".