Кафедра іноземних мов

Завідуюча кафедрою Штифура Олена Миколаївна

Вчителі кафедри:

Учителі

1.    Слобоженко Майя Володимирівна- вчитель англійсько мови,вчитель-методист,спів координатор міжнародного проекта НМС в Україні

2.    Статкевич Олена Валер’янівна- вчитель англійської мови, вчитель-методист, автор методичних розробок в газетах English, Englishplus та в журналі «Іноземні мови в школі»

3.    Решетнікова Світлана Юріївна вчитель англійської мови,вчитель-методист

4.    Гладик Ольга Володимирівна- вчитель англійської мови

5.    Олійник Світлана Іванівна – вчитель англійської мови

6.    Бутрик Ольга Анатоліївна- вчитель англійської мови

7.    Виноградова Алла Яківна- вчитель німецької мови. старший вчитель

8.Воронкова Ірина Павлівна –вчитель  французької мови, вчитель вищої категорії

9. Олійник Світлана Іванівна –  вчитель англійської мови вищої категорії.

10. Очеретяна Марія Йосипівна - вчитель французької мови вищої категорії

Великий вклад в роботу кафедри був внесений першою завідуючою кафедри Хлєбніковою Світланою  Марковною – вчителем-методистом, яка працювала в ліцеї понад 50 років.

____________________________________________________________________________________________________

ОСНОВНІ  НАПРЯМКИ  РОБОТИ  КАФЕДРИ

• Урок-основна форма роботи з учнями. З метою ефективного засвоєння знань учнями, вчителі кафедри використовують різні форми уроків: ігри, подорожі, лекції, семінари, дискусії, відео-уроки та уроки краєзнавства.

Урок французької та німецької мови

На уроках англійської мови

Методичні розробки  вчителя Статкевич Олени Валер’янівни  в газетах English, Englishplus та в журналах «Іноземні мови в школі»

Учні нашого ліцею успішно здають ЗНО з англійської мови і займали місця в першій десятці по місту Києву.

Участь в олімпіадах та секціях МАН

Щорічно учні ліцею займають призові місця на олімпіадах другого етапу з іноземних мов.

У 2013-2014 н. р. – 11 учнів стали переможцями ІІ районного етапу олімпіади з англійської мови

Міжнародні проекти

З 1993 року ліцей бере участь у міжнародному освітньому проекті (РЕЕР) , а з 2007 року в міжнародному театральному проекті - мета яких є поширення інтелектуального та культурного рівня учнів та вчителів в галузі історії, науки та культури. Учасниками цього проекту є 14 європейських країн.

Vaskivuary Upper Secondary School, Finland Date: November, 2013

PeepHistoryWeek 23.10.14 – 30.10.14

Topic: «European Union»

Participants: Denmark, Greece, Ukraine, Romania, Czech Republic.

Орієнтаційний курс «Cambridge»

Учні ліцею щорічно підтверджують високий рівень знання англійської мови, стаючи переможцями проекту HMC, який надає право безкоштовного навчання в елітних школах Bеликої Британії.

Переможці HMC 2014 року

Позакласна робота

З метою поглиблення і розширення знань та культурологічного кругозору школярів, розвитку творчої активності учнів та їх естетичного смаку вчителі кафедри проводять різноманітні позакласні заходи:

·      Тижні іноземних мов;

·      Інтелектуальні ігри та брейн ринги ;

·      Робота в клубах « Наш дім Європа та зустріч з Західною Європою»

·      Організація дискусій;

·      Спектаклі;