КОНКУРС "КЛАС РОКУ"

Ліцейський конкурс "Клас Року" є одним із заходів, спрямованих на стимулювання учнів на успіх в процесі навчання, розвиток їх ініціативи, відповідальності, культури та особистий внесок кожного ліцеїста у колективну працю класу, ліцею.

Конкурс проводиться у 2 етапи за результатами семестрового періоду навчання.

Підсумки І етапу проводяться 25 січня, у день присвоєння школі імені Валерія Молчанова.

Підсумки II етапу оголошуються наприкінці навчального року.

4 основні показники беруться до уваги при підведенні підсумків:

1)          середній бал навчальних досягнень класу;

2)          культура поведінки (форма, зовнішній вигляд, відношення до символів ліцею, ввічливість спілкування, запізнення на уроки, пропуски, поведінка на перервах, поведінка в їдальні);

3)          ініціативи та справи (участь у загальноліцейських справах, спортивних змаганнях, допомозі молодшим, ветеранам, старшим людям та інвалідам; яскрава класна ініціатива року тощо);

4)          відповідальність (чергування, догляд за класною кімнатою та трудовими об'єктами, допомога у збереженні ліцейського майна, чіткість у виконанні дорученої справи тощо).

Для проведення конкурсу створюєтьсяжурі, до складу якого входять представники адміністрації ліцею, учнівської президентської ради, а також голова батьківського комітету. Очолює журі директор ліцею. Президентська учнівська рада ліцею висвітлює хід конкурсу на стенді та подає своє рішення за підсумками кожного етапу журі, за яким залишається остаточне рішення підсумків конкурсу.

Три найкращі класи за результатами року нагороджуватимуся цінними подарунками.

Переможці конкурсу

2015-2016 навчальний рік -
2013-2014 навчальний рік - 9-А клас, класний керівник Слобоженко М.В.
2012-2013 навчальний рік - 5-Б клас, класний керівник Уніченко І.І.
2011-2012 навчальний рік - 5-А клас, класний керівник Білан Л.П.