Кафедра культорології

Завідуюча кафедрою Левчук Олена Андріївна

• Працює в ліцеї №38 з 1998 року.  Вчитель ритміки початкових класів, керівник музично-драматичної студії «Прем`єра». Категорія -  вища, звання: вчитель-методист.

•  Друковані праці: Журнал «Виховна робота в школі» №10(23) жовтень, 2006рік. Сценарна розробка вистави «Новорічні вечорниці».

• Розробка тематичного сценарію до дня Перемоги у збірці «Наші улюблені свята в школі». Харків, видавнича група «Основа», 2007 рік.

• Розробка святкової програми «Посвята в ліцеїсти» для 7-их класів. Київ, 2007 рік, видавництво ТОВ «Видавнича та рекламна агенція « Златограф»

• Розробка сценарію для Ф класів «Подорож по країні Букляндії». Київ. 2007рік, видавництво ТОВ «Видавнича та рекламна агенція « Златограф»

• Збірка «Наші улюблені свята в школі». Харків, видавнича група «Основа», 2008 рік, сценарій випускного вечора для старшокласників.

• Керівник студії «Прем`єра» Левчук Олена Андріївна і дитячий колектив мають нагороди районного та міського управління освіти.

Вчителі:

1.    Плотнікова Тетяна Миколаївна – вчитель музичного мистецтва, керівник вокально-хорового гуртка. Категорія – вища. Звання: вчитель-методист.

Друковані праці: «Хіба у всесвіті найкращий твір – не ми?» - літературно- музичний вечір. Науково-методичний журнал «Всесвітня література та культура» №10, 2005р.

«Осягнути особливості метафоричного світобачення автора»  - здвоєний  інтегрований мультимедійний урок-роздум з елементами дискусії за новелою Ф. Кафки «Перевтілення». Журнал «Всесвітня література» №7-8, 2008р.Київ. Педагогічна преса.

«Здравствуй, племя младое, незнакомое!» літературно-музичний вечір. «Зарубіжна література» №11-12, червень 2011р., видавництво «Основа»

У 2013 році розробила конкурсну щорічну програму «Співочий батл»  на базі 3 та 4 класів ліцею, у 2014 році планує  задіяти 2,3,4, та 5 класи.

2.    Шуліко Лариса Миколаївна – викладач бальних танців, директор танцювально-спортивного клубу «Step by step». . Категорія – вища. Звання: вчитель-методист.

3.    Петюх Ірина Михайлівна – вчитель праці, креслення, образотворчого мистецтва. Категорія – вища, звання : старший  вчитель.

4.    Шуліко Сергій Валерійович - викладач бальних танців, керівник факультативу «Київський вальс», керівник вокальної студії. Має грамоти районного та міського управління освіти.

5.    Чаєвська Людмила Миколаївна – керівник вокально-хорової студії «Елегія», викладач вокалу, хормейстер. Категорія – вища. Має грамоти районного та міського управління освіти.

Кафедра культурології займає важливе місце у педагогічній роботі ліцею №38 ім. В.М. Молчанова.  Викладацький склад кафедри займається науково-методичною, організаційно-виховною роботою та творчою діяльністю. Для забезпечення високого рівня викладання фахових дисциплін членами кафедри розроблено та опубліковано методичні посібники та рекомендації, розробки сценаріїв в освітніх збірниках,  журналах та газетах. На кафедрі панує ділова, творча атмосфера. Дане твердження виявляється в інтересі учнів від перших по одинадцяті класи до навчально-виховного процесу. Ліцейська молодь і вчиться, і активно займається творчою роботою з художньо - естетичного виховання, вокалу, бальних танців, театральною діяльністю.

Плідна робота викладацького колективу сприяє накопиченню творчого потенціалу та самореалізації учнів у ролі акторів, співаків, танцюристів, ведучих програм та масових ліцейських заходів. Сценічне втілення набувають п'єси вітчизняних, світових, класичних і сучасних драматургів.  Учні випускних класів, яки відвідували факультатив «Київський вальс» неодноразово ставали переможцями районних та міських конкурсів. На міжнародних та міських театральних фестивалях, колектив музично-драматичної студії "Прем`єра" неодноразово займав призові місця.

Основні заходи, що проводяться на кафедрі протягом кожного року:

1 вересня

• Свято Першого Дзвінка. День відкритих дверей ліцею

• Дні учнівського самоврядування

19-26 жовтня

• Ліцейський тиждень.

• Ліцейський бал. Посвята в ліцеїсти

5-12 листопада

• Привітання ветеранів Великої Вітчизняної війни

• Участь у пан'європейському навчальному проекті

•  Новорічні свята

•  Відкриті уроки бальних танців

Березень

• Шанування жінок. Тиждень лицарства

•  Пісенний   конкурс

Квітень

• Участь у пан'європейському театральному проекті
  • Свято «Подорож до країни Букляндії»

Травень

• День Перемоги

•  Відкриті уроки бальних танців

• Конкурс бальних танців у 4 класах

• Випускні вечори у 4 класах

• Участь у районному та міському конкурсі «Київський вальс»

•  Останній дзвінок

•  Випускний бал у 11 класах.

Червень

•  Випускний бал у 9 класах.

а також:

• Участь у районних та міських конкурсах
  • Концертні програми для батьків, гостей

• Свято осені

• Концертні програми для ветеранів Великої Вітчизняної війни