Концерт Іллі Бондаренка 20 грудень 2017

Концерт Іллі Бондаренка

16 грудня 2017 року в місті Чернігів  відбувся концерт учня 10-А класу Іллі Бондаренка. Ілля є унікальним музикантом на світовій сцені, адже він профксійно виконує музику у різних стилях, включаючи класику, джаз, танго, автентичне бароко, сучасну музику. 16-річний скрипаль-віртуоз є солістом Two Violins Band. Ілля став першим іноземцем і єдиним українцем, який виступав під час традиційних різдвяних святкувань на запрошення Мішель Обами; в славетному Карнегі Холі у Нью-Йорку; у Віденській філармонії; на Благодійному балі Принца Гаррі у Лондоні; в рамках благодійного екологічного проекту за участі дизайнера Кензо, що відбувався у Токіо-Фукушімі-Києві-Славутичі; у кращих залах Буенос-Айреса та інших фестивалях. Підтримати юного скрипаля приїхали до Чернігова учителі та учні школи. З Чернігова розпочався його різдвяний тур, який об"єднає Чернігв-Дніпро-Львів. Успіхів тобі, Ілля!