Конкурс знавців англійської мови 20 травень 2021

Конкурс знавців англійської мови

Життєві цінності не виникають за одну мить. Це результат життєвого досвіду. А ще - знакові події, які допомагають усвідомити цінність часу. Коли ти не можеш повернути втрачене, лишаються спогади. У пам'ять учениці Анни П'яти і з нагоди 30-річчя заснування ліцею був започаткований конкурс знавців англійської мови серед учнів 8-11 класів. До батлу у третьому турі потрапили найкреативніші. Дякуємо вам за вашу ерудицію, за вміння аргументувати свою позицію (нагадаю: англійською мовою). Дякуємо батькам Ані за такий цікавий проєкт, за чудові подарунки та премії переможцям. Дякуємо Таня Лялька, Олена Статкевич за запуск конкурсу. Дякуємо Eugeniya Yarova за мобільну учительську, яку отримав наш заклад, це дало можливість транслювати нагородження із зали у класи. А також дякуємо  всім причетним до організації заходу)