Вітаємо із перемогою! 22 грудень 2016

Вітаємо із перемогою!

З 29.11 по 07.12.2016 року в спортивному залі НВК «Школа-ліцей І-ІІ ступенів № 38 ім. В.М.Молчанова» пройшли змагання за програмою фізкультурно-оздоровчого патріотичного фестивалю «Козацький гарт» серед учнів 5-10-х класів загальноосвітніх навчальних закладів Шевченківського району.

Вітаємо  команду ліцею № 38 , яка виборола  І місце.
Склад команди:
Коваль Марина, Гладишев Дмитро (5-Б кл.), Олійник Марія, Куно Єва, Маноха Кирило, Деркаченко Михайло (6-Б кл.), Іванова Поліна (7-Б кл.), Саєнко Святослав (7-А кл.), Трубач Анна (8-Б кл.), Носов Микола (8-А кл.), Лядик Христина, Топоровський Микита (9-А кл.), Самбор Валерія, Скринник Денис (10-Б кл.)

Назва англ:  Congratulations on your victory!
Текст анонса En:  Congratulations to the team Lyceum number 38, who won first place among students of 5-10 grades of secondary schools Shevchenko district.