Олімпійський урок 2016 14 вересень 2016

Олімпійський урок 2016

Напередодні святкування Дня фізичної культури та спорту з метою навчання та виховання учнів, під знаком ідей і принципів олімпізму, формування в них навичок і культури здорового способу життя, залучення їх до активних занять фізичною культурою та спортом в ліцеї № 38 ім. В.М. Молчанова проведені Олімпійські уроки. Учні дізналися про започаткування Олімпійських ігор, брали участь у різних конкурсах, вікторинах та змаганнях.
      10 вересня ліцеїсті взяли участь у відкритті Всеукраїнського Олімпійського уроку на головній спортивній і культурній арені НСК «Олімпійський».  Учень 1-В класу, Мошковський Олександр, у складі команди футбольного клубу «Арсенал», виборов ІІІ місце у змаганнях з футболу.

Фоторепортаж можна переглянути за посиланням: https://www.facebook.com/media/set/?set=oa.175759079527381&type=1

Назва англ:  2016 Olympic lesson
Текст анонса En:  Students learned about the launch of the Olympic Games, participating in various competitions, quizzes and competitions.