“Пам’ять серця” 19 квітень 2016

“Пам’ять серця”

14-16 квітня 2016 року в Київському військовому ліцеї імені Івана Богуна вихованці ліцею №38 ім. В.М. Молчанова Мазниця Юлія та Яременко Денис, під керівництвом Левчук О.А., взяли участь у ІІІ Всеукраїнському відкритому фестивалі-конкурсі військово-патріотичної пісні “Пам’ять серця”, присвяченому Дню Пам’яті та Примирення, вшануванню захисників Батьківщини різних поколінь.
Учні були нагороджені дипломами, а Денис Яременко виборов спеціальний приз – від Ансамблю пісні і танцю Збройних Сил України та отримав почесне право на виконання авторських пісень  поета та композитора Яна  Апрєля, який захищав нашу Україну у складі добровольчого батальйону "Айдар".
За підготовку вихованців наш навчальний заклад теж отримав диплом ІІІ Всеукраїнського фестивалю – конкурсу військово-патріотичної пісні «Пам`ять серця», присвяченого Дню пам`яті та примирення, вшануванню захисників Батьківщини різних поколінь.

Назва англ:  "Memory of the Heart"
Текст анонса En:  Students 10 A class participated in the Third all open festival-contest of military-patriotic song "Memory of the Heart" devoted to the Day of Remembrance and Reconciliation, honoring the defenders of the motherland different generations